מאמרים

טלמיטינג לעסקים – טיפים

תחום הטלמיטינג לעסקים הולך וצובר תאוצה בישראל. בעלי עסקים בינוניים וקטנים ואפילו זעירים (One men show) נחשפים יותר ויותר לשירות זה של שיווק העסק שלהם ע"י גוף חיצוני שמומחה לכך. טלמיטינג לעסקים אלו מאפשר לבעלי חברות ועסקים לעסוק "במה שהם טובים" (ראיית חשבון, יעוץ מס, שירותי IT, שיווק מוצרים, ובעצם: כמעט כל תחום) ולהוציא החוצה למיקור חוץ (Outsourcing) את חלק מפעולת השיווק של העסק שלהם: הצורך התמידי באיתור לקוחות חדשים, הפנייה הטלפונית אליהם, דיוור חומרים שיווקיים עבורם ובשמם, וכמובן: "פתיחת דלתות" ויצירת הזדמנויות המכירה עבורם בדרך של פגישות עבודה איכותיות.

אז הנה כמה טיפים לטלמיטינג שיעזרו לכם בבחירת חברה לטלמיטינג:

• מומלץ לבחור בחברת טלמיטינג לעסקים בעלת ניסיון המעסיקה אנשי טלמיטינג בעלי ניסיון רב בתחום.

• מומלץ שאנשי הטלמיטינג המוקצים עבור העסקים יהיו קבועים לכל אורך ההתקשרות עם הלקוח. רק כך ניתן להבטיח שאיש או אשת הטלמיטינג "יחיו" את הלקוח ואת הפרויקט, יהיו מעורים בו, יוכלו לבצע Follow Up קפדני כנדרש, ויוכלו לתפקד עצמאית ישירות מול הלקוח, באופן אישי, חם וצמוד.

• חברות טלמיטינג לעסקים גדולות, המפעילות "מוקדים" של אנשי טלמיטינג עבור עסקים אפקטיביות מאד עבור חברות גדולות, כגון: קופות חולים, חברות ביטוח, וכו. לעומת זאת, בעלי חברות ועסקים בינוניים, קטנים וזעירים חשוב שישקלו שכירת חברות טלמיטינג לעסקים קטנות יותר, ממש: "חברות "בוטיק" בתחום, חברות טלמיטינג כאלה אשר מסוגלות לתת להן יחס אישי, חם וצמוד.

• חשוב שהמנהל הישיר של חברת הטלמיטינג לעסקים יהיה כזה שניסיונו והשכלתו הינם בשיווק. בראש בחברות טלמיטינג לעסקים איכותיות תמצאו מנהל ש"חי" את תחום ניהול השיווק והמכירות. הדבר חשוב מאד, כיוון שבעת הקמת ו"התנעת" הפרויקט ע"י חברת הטלמיטינג, חשוב ביותר למצוא את אותם היתרונות התחרותיים הייחודיים של אותו עסק ספציפי, "לחדד" את הפנייה, לחשוב על כיוונים "מחוץ לקופסה" לפנייה, ולקבוע "תסריטי שיחה" כאלו שיעלו דרמטית את נכונות הלקוחות האפשריים להיפגש עם בעלי אותו עסק, או עם סוכניו.

• חשוב לבחור חברת טלמיטינג לעסקים שאינה "כובלת" את הלקוח להתקשרות ארוכת טווח, בזמן או ע"י "בנק שעות" גדול מדי. התקשרות עם חברה המאפשרת תקופת "פיילוט" קצרה מאפשרת לבעלי עסקים או למנהלי השיווק של אותם עסקים להתרשם מהצלחות החברה, מהתנהלותה וכך הלאה, וזאת מבלי לסכן תקציב גבוה מדי.

לסיכום: היום עומדת אופציה זמינה, קלה ליישום, ואף חסכונית בעלויותיה לבעלי עסקים קטנים, בינוניים ואף זעירים, להשיג לקוחות חדשים והכנסות מבלי להיכנס להתחייבויות ארוכות טווח המתבקשות בגיוס עובדים, על כל המשמעויות שבכך.

צוות מקצועי, העובד בצמידות ובנאמנות מטעם חברה שמתמחה בטלמיטינג לעסקים קטנים ובינוניים באופן ספציפי, הינה אופציה מעשית מאד שיותר ויותר עסקים בארץ שוקלים אותה לחיוב. שקילת אופציה זו מתעצמת בתקופות של מיתון, שבהן "סעיף ההוצאות" של העסק והחשיבות של החיסכון בו תופש חשיבות רבה עוד יותר.

 

לחצו כאן עכשיו - או התקשרו: 09-7401987 , 054-6811426 וקבלו פרטים נוספים על שירותי הטלמיטינג שלנו, וכן יעוץ והכוונה בפגישה אישית, ללא התחייבות

 

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.