מאמרים

כל הסודות של קידום אתרים באינטרנט או: מה חברות קידום אתרים אינן רוצות שתדעו

למשה עסק בהוד-השרון למצלמות אבטחה ופתרונות מיגון לעסקים ופרטיים. שיטת השיווק "מפה-לאוזן" כבר אינה מספיקה לקידום העסק שלו, ושיטת השיווק במקומונים ובתערוכות יקרה מאד עבורו.

משה יודע בוודאות שמקומות ראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל של מונחי המפתח הטובים עבורו עשויה להניב לו "לידים" מצוינים שחלקם הגדול יומר עבורו למכירות נוספות וללקוחות חדשים. מצד שני, יוסי יודע שעלות קידום אתרים אורגני (כלומר: הגעה למקומות ריאליים "טבעיים"אורגניים) בגוגל ע"י חברות קידום אתרים אינה זולה. מדובר בהוצאה חודשית ממוצעת של כ-700 ש"ח בחודש, כלומר: כ-8400 ש"ח לשנה! מה עושים?

כמו-כן משה שמע שלוקח זמן רב יחסית, משהו כמו חצי שנה, עד שחברות קידום האתרים "מספקות את הסחורה".

אז לידיעת הקורא משה ושאר הקוראים, הגיע הזמן לספר את האמת ולהפריך שני מיתוסים השולטים בתחום זה לגבי אורך התקופה שיש להשקיע בקידום האתר לצורך השגת תוצאות גבוהות בעמוד הראשון בגוגל (מדובר על כחצי שנה לפחות..), וכן לגבי אורך התקופה שעימה צריכים להתקשר בעלי עסקים חוזית וכספית עם חברות קידום האתרים (מדובר בקידום מתמשך חודש בחודשו לאורך שנים...).

כיום, עם שינויי הפרמטרים הנדרשים והמבוקשים ע"י "גוגל" להשגת מקומות ריאליים גבוהים לאתרים בתחומי התמחותם, ניתן כבר תוך שבוע עד שבועיים בלבד מסיום קידום האתר באינטרנט להשיג מקומות גבוהים ריאליים בדף הראשון בגוגל! כיום כמעט ואין חשיבות ל"טריקים ושטיקים" שהיו מקובלים בעבר בתחום והיו מבוצעים ע"י חברות קידום האתרים כדי להעלות את האתרים למקומות ריאליים בגוגל. כיום התוכן הרלוונטי הנו זה שיקבע את המיקום בנוסף לעוד שורה של פעולות קידום שכולן סובבות סביב התוכן- שהוא "המלך" החדש.

ניתן כיום לאתר את מילות המפתח הכלכליות ביותר והחשובות לעסק עסקית (לדוגמא במקרהו של משה: "מצלמות אבטחה בשרון", מצלמות אבטחה לעסקים" וכו.), לשנות את מלל האתר הקיים של העסק (או לכתוב את מלל האתר החדש) "לאור" מילות מפתח אלו, להוסיף כמה מאמרי עוגן ולבצע עוד מספר פעולות קידום בתקופה קצרצרה, ולהשיג מיידית תוצאות ריאליות בדף הראשון בגוגל במונחים אלו.

החדשות אף הטובות יותר הנן, שבשיטה ייחודית זו (שמן הסתם מרבית חברות האתרים "אינן אוהבות" אותה...) אין צורך להשקיע חודש בחודשו סכום נוסף לקידום ו"שימור" התוצאות שהושגו. במרבית המקרים התוצאות הריאליות בגוגל יישארו שם לטובת העסק חודשים ארוכים ואף שנים, זאת כאמור ללא הצורך בהשקעה כספית חודשית קבועה ומתמשכת בקידום אורגני נוסף.

עם ידע בסיסי מתאים נדרש, יכולים בעלי עסקים קטנים ובינוניים לבצע זאת בעצמם, או לאתר חברת קידום אתרים שעובדת במתכונת זו, של פעולה של קידום אתרים אורגני פרויקטלי קצר זמן ומדויק.

עסקים קטנים, ממש כמו העסק של משה, יכולים כבר אז להתחיל וליהנות מפניות נכנסות איכותיות רבות של לקוחות המחפשים ממש כעת את מוצריהן או שירותיהן.

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.