מאמרים

הטעות מס' 1 שעושים בעלי עסקים קטנים בנוגע לשיווק העסק שלהם באינטרנט

בישראל 2015 מעטים ביותר בעלי העסקים הקטנים שעדיין לא מודעים לכוחו העצום של האינטרנט ככלי שיווק לעסק שלהם ואכן הסטטיסטיקות האחרונות מראות שמרבית בעלי עסקים קטנים מחליטים די בתחילת דרכם להקים אתר לעסק שלהם.

החלטה נכונה! לעומת זאת, מפתיעה אותי כל פעם מחדש התשובות שאני מקבל מבעלי עסקים קטנים לשאלה: "מדוע הקמת לעצמך אתר?" הרבה מאד עונים: "כי לכולם יש, כולל למתחרים שלי, ולכן כיום חובה שיהיה גם לי אתר..."

זה נכון שכיום לכל עסק כמעט יש אתר, אך האם זו הסיבה להשקיע אלפי שקלים בהקמת אתר ובתחזוקו, על-מנת שיהווה בסופו של דבר "כרטיס ביקור אלקטרוני" בלבד? לדעתי בעלי עסקים חוטאים בכך לעצמם ואסביר בקצרה מדוע ומהי הטעות מס' 1 שעושים בעלי עסקים קטנים בנוגע לקידום האתר שלהם באינטרנט.

דינה פתחה מכון קוסמטיקה בהרצליה, עמוס פתח משרד לעריכת דין בתחום מקרקעין במודיעין. מה הטעם בהקמת אתר אם לקוחות אפשריים המחפשים ב"גוגל" מכון קוסמטיקה בהרצליה או משרד עריכת דין במקרקעין במרכז לא "יגיעו" לאתר של דינה או עמוס? הרי לא סוד הוא שאם האתר שלך לא נמצא באחד מ-10-15 התוצאות הראשונות ב"גוגל" – "אתה לא קיים"...

וכאן אנו מגיעים לטעות מס' 1 שעושים בעלי עסקים קטנים בנוגע לשיווק העסק שלהם באינטרנט: דחיית ההחלטה על קידום האתר שלהם "להמשך". בדחייה של קידום האתר לאיזו שהיא נקודת זמן בעתיד, מפספסים בעלי עסקים קטנים אפשרות בטוחה להתחיל לקבל פניות נכנסות ("לידים חמים") מהאינטרנט, של לקוחות שממש ברגע זה זקוקים לשירותים שלהם!

מקור הטעות של מרבית בעלי העסקים הקטנים היא בתפישה (המוטעית) שנדרש זמן רב לקדם את האתר, וכן הוצאה כספית עצומה. האמת היא, שאם מתמקדים באותם "מונחי חיפוש" החשובים והרלוונטיים ביותר לעסקים (שמן הסתם, הינם גם פחות "תחרותיים")- ניתן מייד עם העלאת האתר לאוויר ליהנות מפניות נכנסות רבות ואיכותיות של לקוחות אפשריים המחפשים את שירותי או מוצרי העסק.

כמובן שהטכניקה להשיג זו אינה נגישה לבעלי העסקים הקטנים "הסבירים". יש צורך להיעזר בחברת קידום אתרים שמתמחה בטכניקה זו, ושיודעת להבטיח תוצאות מהירות ואיכותיות כבר מהשבוע הראשון שאתר העסק עולה לאוויר (ובמקרה של אתר קיים: כבר בשבוע הראשון שלאחר ביצוע הקידום). בשוק ישנן מעט מאד חברות קידום אתרים הפועלות בדרך זו. מרבית החברות אינן מבטיחות תוצאות קידום אתרים "אורגני" מהיר, אלא רק לאחר תקופת מינימום של חצי שנה.

בנוסף, מרבית חברות קידום האתרים ממליצות על המשך קידום האתר לתקופה מתמשכת,, חודש בחודשו, על-מנת לשמר על התוצאות. איני אומר שהדבר אינו חיובי, אך בהחלט אני גורס שבמקרים רבים ניתן לוותר על כך ולחסוך אלפי שקלים רבים בשנה.

לסיכום: אם כבר החלטתם על הקמת אתר, עשו את אותו "אקסטרה מייל" וצרו לכם "מכונת שיווק" יעילה ועובדת, שתיצור לכם הכנסה ולקוחות חדשים באופן רציף. הדרך ליצור זאת היא ע"י קידום אתרים אורגני בטכניקה הייחודית שאותה סקרתי בפניכם, ע"י חברת קידום אתרים המתמחה בכך.

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים, התקשרו 054-6811426 או 09-7401987 או השאירו כאן פרטים ונשוב אליכם.

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.