מאמרים

עוד שימושים "מחוץ לקופסה" לטלמיטינג לעסקים קטנים ובינוניים!

שיווק העסק ותיאום פגישות עסקיות טלפוני עם לקוחות פוטנציאליים מדויקים בקרב פלחי המטרה של חברות ועסקים קטנים ובינוניים הנו אחד מכלי השיווק והמכירות המוכרים והחשובים שעומדים לרשותם.

המונח המתאר את הפעילות הנ"ל נקרא טלמיטינג. לעיתים בוחרים בעלי עסקים לעשות את פעולת הטלמיטינג אצלם בעסק, ובמקרים רבים מעדיפים בעלי עסקים או מנהלי שיווק "להוציא החוצה" את העבודה הסיזיפית הזו, המחייבת כ"א מקצועי ומיומן, ודורשת ניהול צמוד וקפדני.

היתרונות בטלמיטינג לתיאום פגישות עם לקוחות פוטנציאליים ע"י ביצוע "שיחות קרות" עמם ברור: הגדלה משמעותית של מספר "מעמדי המכירה" עם לקוחות אפשריים ששמעו על המוצרים או השירותים של העסק, ורוצים להתקדם משם לפגישה מסודרת לקבלת פרטים נוספים, עלויות וכו.

לעומת זאת, לטלמיטינג יכול להיות ויש שימושים נוספים מעבר לקביעת פגישות עם לקוחות אפשריים.

טלמיטינג ככלי להשבת לקוחות עבר לפעילות עסקית

הפנייה הטלפונית של עובדי הטלמיטינג יכולה להתבצע למאגר המידע (Data Base) הקיים של העסק. לעיתים יש לעסק וותיק מאגר מידע הכולל מאות רבות ולעיתים אף אלפי שמות וטלפונים של לקוחות קיימים, שחלקם הינם לקוחות "רדומים" או בלתי פעילים, או אף לקוחות הרוכשים רק שירות\מוצר אחד של העסק-ויכולים לרכוש יותר מאותו העסק. לכל סוגי הלקוחות האלו יכולה חברת טלמיטינג איכותית לפנות בשם ועבור העסק, בצורה נעימה ו"חמה", ולהחזירם לפעילות מחודשת עבור העסק.

בד"כ פנייה ללקוחות עבר הינה פנייה המתקבלת באופן נעים וחיובי ע"י הלקוחות, המעריכים את ההתעניינות בהם מצד העסק ואחוז ההיענות לכן לחידוש הפעילות עמו הנו משמעותי.

טלמיטינג ככלי לטיפול בלידים נכנסים

שימוש נוסף שנפוץ בטלמיטינג ע"י חברה חיצונית שזו מומחיותה, הנו מתן מענה ל"לידים" נכנסים, דהיינו: לפניות של לקוחות אפשריים שיצרו קשר ראשוני עם אותו עסק, אם ע"י השארת פרטים באתר, או ע"י פנייה טלפונית.

במקרים אלו, חברת טלמיטינג חיצונית יכול לקבל את רשימת הלידים ברמה יומית\דו יומית ולפנות לאותם לקוחות אפשריים, לתאם עבור העסק פגישות עמם, לסנן פונים שאינם רלוונטיים וכך הלאה, הכל לפי היעדים שמתאימים לעסק שעבורו חברת הטלמיטינג עובדת, כמובן.

טלמיטינג לפנייה וטיפול בלידים אחרי תערוכות מקצועיות

כבעלי עסקים בינוניים וקטנים אתם בטח מכירים את "התסריט" שבו אתם משתתפים בתערוכה מקצועית בתחומכם, ולאחר סיומה יש לכם עשרות רבות של "לידים" של לקוחות שהתעניינו בשירותים או במוצרים שלכם. הבעיה היא שמיד אחרי התערוכה אתם צריכים לשוב לפעילות עסקית שגרתית, ואין לכם את הזמן או את כח האדם המתאים לשוב בזריזות מספקת לאותם מתעניינים. כאן יכולה חברת טלמיטינג לבצע עבורכם ביעילות ובמהירות את הפנייה.

ישנם אף שימושים נוספים לטלמיטינג כגון פנייה לפונקציות ייעודיות בארגונים לצורך משלוח חומר שיווקי של העסק ישירות לאותם מקבלי החלטות בחברות ובארגונים, וכן ביצוע הזמנות לכנסים ותערוכות עבור העסקים. העיקרון בכולם דומה: שימוש בחברת טלמיטינג מקצועית במיקור חוץ מייעלת את עבודת העסק, חוסכת עבורו משאבי כ"א וניהול, ומאפשרת לו להגיע לתוצאות שיווקיות ועסקיות חיוביות ביעילות תוך פרק זמן קצר ולאורך זמן.

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.