מאמרים

הגדלת מכירות ורווחי חברות ע"י ייעול ותגבור מכירות צוות סוכני המכירות

על מה מבזבזים סוכני מכירות את זמנם?

מחקר* שנערך לאחרונה בקרב מאות חברות בארה"ב הראה נתון מפתיע ביותר: רק22% מהזמן של סוכני מכירות של חברות ועסקים מוקדם ל"מכירה בפועל", והשאר מוקדש לפעולות אדמיניסטרציה, השגת לידים, התקשרויות לקביעת פגישות עם לקוחות פוטנציאליים, מתן שירות ללקוחות קיימים, נסיעות, תכנון, הפסקות לארוחות, וכו.

עוד מראים מחקרים, שחברות ועסקים שמצליחים להעלות אפילו ב-5% את "זמן המכירות בפועל" של סוכני המכירות, מעלות ב-20% את הרווח הנקי שלהן (!!!).

כיצד ניתן לייעל את זמנם של סוכני מכירות?

ע"פ המחקר, 23% מהזמן של סוכני המכירות מוקדש לפעולות אדמיניסטרציה, כגון איתור רשימות של לקוחות אפשריים ("דאטה בייסים"), התקשרויות ללקוחות אלו לצורך תיאום פגישות איתם וכו. זהו זמן מכירות מבוזבז. במקום להיות בפגישות ולבצע מכירות, אנשי המכירות מבלים "שעות משרד" רבות באיתור מועמדים לפנייה, ובניסיונות התקשרות עמם. ניסיונות אלו ברוב המקרים אינם עולים יפה מכיוון שביצוע שיחות לתיאום פגישות, דהיינו: ביצוע טלמיטינג, הינו פעולה המחייבת "פולואו אפ" קפדני ומדויק, בזמנים הנוחים ללקוחות הפוטנציאליים, עקביות, רישום מדויק וכן מקצועיות וסבלנות שלא תמיד מאפיינת את כל סוכני המכירות.

כך יוצא שכמעט רבע מזמנו של "צוות המכירות" של העסק מתבזבז על פעולה אדמיניסטרטיבית "שאינה יצרנית" מבחינת סוכני המכירות של העסק.

תיאום פגישות לסוכני מכירות ע"י חברת טלמיטינג מומחית

ייעול עבודת סוכני המכירות (ולעיתים של מנהל המכירות או אף בעל העסק) והגדלת מכירות העסק באופן דרמטי ע"י כך, יכול להתבצע דרך שימוש בחברת טלמיטינג מקצועית שזו מומחיותה.

חברת טלמיטינג המומחית ביצירת פגישות לחברות ולעסקים ושעובדת באאוטסורסינג בשם ועבור לקוחות עסקיים, יודעת "לפתוח דלתות" לעסקים אלו וליצור הזדמנויות מכירה בדמות של פגישות עבודה איכותיות ורלוונטיות לסוכני המכירות שלהן, פגישות איכותיות ומדויקות, שכבר מתואמות ביומניהם האישיים של סוכני המכירות.

בנוסף, חברת טלמיטינג מומלצת ואיכותית תדע לספק "דאטה בייסים", כלומר: רשימות איכותיות מפולחות ואיכותיות של לקוחות עסקיים רלוונטיים, מותאמות לכל לקוח ולקוח שעבורה היא עובדת. חברת טלמיטינג מומלצת תתחיל לעבוד על הרשימות רק לאחר שהלקוח שלה עבר עליהן ואישר אותן, כך שלא יהיה מצב שהיא תפנה ללקוח שאינו עומד בקריטריונים הנדרשים, או שבמקרה הנו לקוח של החברה או שהחברה נמצאת במו"מ עמו.

לחצו כאן כעת לקבלת הצעת מחיר לתיאום פגישות לעסקים - טלמיטינג לעסקים או טלפנו עכשיו: 09-7401987, 054-6811426


*לינק : http://www.marketingprofs.com/opinions/2016/30454/why-your-sales-reps-arent-as-efficient-as-theyd-like-to-be?adref=nlt081216

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.