המלצות

"שכרתי את שירותי "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בתפעול העסק שלי. מנהל פרויקט הטלמיטינג שעבד עבורי יצר לי פגישות עבודה רבות ואפקטיביות, באחוזי "סגירה" הרבה מעבר להערכה הראשונית של הצלחת התהליך"

עדי פרלמן, מנכ"ל חב' UPGRADE  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסא. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים.

אמיר שני, מנכ"ל

אמירוס שיווק ביגוד ונעלי עבודה  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"המלצה על חברת טלמיטינג : אני נעזר בשירותי הטלמיטינג של חברת מחוץ לקופסה בניהולו של יאיר אבני כבר כמה חודשים. החברה מקצועית מאד, ומארגנת לי פגישות עבודה איכותיות עם גופים וחברות גדולות. הקשר שלי עם מנהלת התיק המטפלת בי ועם יאיר הנו קשר חם, צמוד וכמעט יומיומי. השירות שלהם זמין, ידידותי וקשוב לצרכיי. אני ממליץ על חברת הטלמיטינג שלהם בחום. "

אדם, "קרן-אדם" חברה להשמת עובדים This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"חיפשתי חברה לביצוע טלמיטינג לשם שיווק משרד עו"ד שלי וזאת לרגל פתיחת סניף נוסף של משרדי בתחום ההוצאה לפועל והגבייה. שיווק עורכי דין הינו מאתגר. פניתי ליאיר ממחוץ לקופסה ולא התאכזבתי. הם שיווקי לי את משרדי,  ויצרו לי פגישות עבודה רבות במשרדי עם לקוחות אפשריים למשרד החדש. בנוסף, הם גם שלחו חומר שיווקי במייל ללקוחות. ממליצה בחום רב עליהם"

עו"ד גלית סלע

 

"ברצוני להודות לשבח ולהמליץ על יאיר אבני וצוות ''מחוץ לקופסה'' על שירות מדהים, מקצועי ויעיל. הצוות שקד על טלמיטינג עבורי והשיג תוצאות נאות במיוחד והצליח להגיע לערוצי שיווק חדשים שהיו סגורים בפני עד עתה, בנוסף לשירות הטלמיטינג ערך הצוות גם את כל עבודת התכתובת והסגירה מול לקוחות פוטנציאלים. המון תודה וברכה"

מירי עוז רווה- מדריכת יוגה בכירה ומחברת ספרי יוגה לתינוקות This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"אני עובד עם יאיר אבני וחברת מחוץ לקופסה. הם שידרגו לי מאד את האתר שלי וכן עובדים כעת באינטנסיביות על הקידום של האתר שלי בגוגל. המקצועיות שלהם גבוהה מאד, והם מאד משקיעים בפרויקט שלי מאמצים רבים ולכן יש תוצאות מצויינות והאתר שלי מתחיל להיות ''למעלה'' בגוגל ואני מרגיש את זה בקופה... (-: ממליץ עליהם, תיסלם!"

אחמד מטר, "מטר סנטר"- מחסן עצים וחומרי בניין This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"...העבודה עם "מחוץ לקופסה" החזירה לעסק שלי עשרות לקוחות "רדומים", בזכותה פניתי לפלחי שוק נוספים שתמיד רציתי לפנות אליהם, אך לא היה לי את הזמן, את כח האדם ואת הידע כיצד לפנות אליהם. כתוצאה מפעילות "מחוץ לקופסה" סדר היום שלי רגוע יותר, יש מי שדואג לי לשיווק ולמכירות העסק ואפילו עוזרים לי בנושא הגבייה הקשה. מכירותיי והכנסותיי כמובן גדלו דרמטית כתוצאה מפעילות זו." .

יאיר ליאור, מנכ"ל חברה בתחום ציוד חקלאי This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"אני עובד עם מחוץ לקופסה ועם יאיר אבני המנכ''ל זה מס' חודשים. אני ממליץ בחום על עבודה עם עסק זה. בזכות העסק וכן יאיר אבני השגתי ''לידים'' נכנסים רבים, פגישות עבודה עם לקוחות פוטנציאליים רבים, שחלקם הגדול הפך להיות לקוחות שלי, ומכירות העסק שלי גדלו יפה. בנוסף על הגידול במס' הלקוחות והמכירות, קיבלתי מיאיר אבני ייעוץ עסקי ושיווקי בעל ערך רב, שעזר לי לקדם עוד יותר את העסק שלי."

אלי ערוץ, מנכ"ל חברה מובילה בתחום הדרכות והסמכות בבטיחות  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

"אני רוצה להמליץ בחום על שירות איתור הלקוחות וקביעת פגישות העבודה שמתבצעת בהצלחה רבה ע''י חברת ''מחוץ לקופסה''. כבר בחודש העבודה הראשון איתם סוכני המכירות שלי הביאו לקוחות חדשים ומכירות באמצעות פגישות עבודה שיצר להם מנהל הלקוח של ''מחוץ לקופסה''. הסוכנים שלי גם מביאים יותר לקוחות ועבודה, וגם ''אין יותר תירוצים''. אני כבעל העסק יותר בשליטה על התוצאות העסקיות של החברה, וגידול מס' לקוחותיה על-בסיס חודשי קבוע ומתמשך"

לאחרונה גם שכרתי את שירותיו של יאיר אבני, בעל החברה, לתחום של ליווי עסקי וייעוץ שיווקי ואני מרוצה מאד מעבודתו ומתרומתו לשורת הרווח של החברה שלי.

בדיר מועאד, מנכ"ל חברה מובילה בתחום חומרי גלם לתעשיית המזון     This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

המלצה על חברת טלמיטינג :

הזמנתי שירות טלמיטינג מ"מחוץ לקופסה", חייב להגיד שהם באמת חושבים אחרת, ובזכותם אני מצליח לפנות ללקוחות פוטנציאלים ולחסוך מהזמן היקר שלי.

ממליץ בחום לכל אחד שרוצה לגדול ולצבור עוד לקוחות חדשים. אז אם מחפשים המלצה על חברת טלמיטינג - אני ממליץ על חברת טלמיטינג של מחוץ לקופסה בניהול של יאיר אבני.

אלכס בורז'ק- UPMASTER

 

שלום רב, ברצוני להמליץ בחום על עבודתם של צוות "מחוץ לקופסה" לקידום העסק שלי. הצוות שלהם יצר לי תיאום פגישות עם לקוחות אפשריים לעסק שלי: "החווה"- מרכז בילוי ואטרקציות לילדים במושב עדנים. נוצרו קשרים רבים עם גננות בעקבות פעילותם המסורה, המקצועית והלבבית. אין ספק שאשתמש בשירותי הטלמיטינג שלהם גם בהמשך!

מלי בר, "החווה בעדנים"

 

שלום,

יש לי משתלה במושב עדנים ליד הוד-השרון. נעזרתי בשירותי הטלמיטינג של "מחוץ לקופסה" בניהולו של יאיר אבני כדי להגדיל את מספר לקוחות העסק שלי. מנהלת הפרויקט שעבדה מולי יצרה לי קשרים רבים ו"פתחה לי דלתות" עם חברות אדריכלות נוף, חברות גינון, אדריכלים ומעצבי נוף. הייתי מרוצה מאד מעבודתם. ניכר שהם מתמחים בעסקים בינוניים וקטנים, כי "הרגשתי בבית" עמם, והעבודה מולם הייתה באווירה נעימה ואכפתית, וזאת בנוסף לתוצאות העסקיות החשובות שהפקתי. מודה מאד וממליץ עליהם מאד.

יעקב, משתלת "דרך הגנים"

 

לחברת מחוץ לקופסה יאיר אבני

תודה. תודה על פתיחת דלתות בפני עסקים המשלימים את העסק שלי. תודה. על שהצלחתי בזכותם ליצור שיתופי פעולה עם עסקים נוספים שמסייעים לי לתת שירות עוד יותר טוב ללקוחות שלי. תודה לך יאיר על איתור העסקים הנכונים עבורי. תודה לעובדת שעובדת מולי על נעימות בשיחות הטלמיטינג, אדיבות והצגת העסק שלי ברמה גבוהה. כיף לעבוד עם מקצוענים!!!

עו"ד לוסי מאיר, עו"ד לענייני משפחה, צוואות וירושות

 

העסק שלי ''טל אור שירותי משרד לסוכני ביטוח'' עוסק בשירותי משרד במיקור חוץ לסוכני ביטוח. פניתי ל'' מחוץ לקופסה '' לצורך קבלת שירות איתור לקוחות וקביעת פגישות עם סוכני ביטוח עבורי. כבר בחודש הראשון של עבודתם עבורי ''ידי התמלאו בעבודה'' וסגרתי מספר עסקאות עם סוכני ביטוח. הקשר האישי והחם של מנהלת הפרוייקט שעבדה מולי ושל יאיר כמנהל העסק ראויים להערכה רבה, וכמובן...התוצאות החיוביות המרשימות! ממליצה בחום!

 סיוון פולג,  "טל אור שירותי משרד"-  לסוכני ביטוח

 

לקוח מודה על סגירת עיסקה יפה בהמשך לפגישה שיצרנו לו בטלמיטינג:

 

האמת? הופתעתי! אבל הופתעתי לטובה מהתוצאות של תיאום הפגישות העסקיות שביצעה עבורי חברת מחוץ לקופסה "בניצוחו" של יאיר אבני. כבר תקופה ארוכה אנו עובדים יחד, ואין יום שהם אינם יוצרים עבור צוות המכירות שלי פגישות איכותיות מאד, עם פלחי המטרה שהם האידיאליים עבורי, פגישות שאחוז גבוה מהן נסגרו לעסקאות וללקוחות של חברתי. כמובן שממליץ בחום לעבוד עמם!

ניר, "אונה"- מנטרלי ריחות

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.