מאמרים

שירות כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני

מי צריך שירות של כתיבת תסריט שיחה ומשוב עבור מוקד טלפוני ?

עסקים רבים מנהלים קמפיינים בגוגל וברשתות חברתיות ומקבלים "לידים" בעקבותיהם.

בתחומים מסוימים אין זה מספיק להתקשר בחזרה ללידים אלו, אלה יש צורך בקביעת פגישות עסקיות במשרד. לדוגמא: לידים לעורכי דין או לידים למשרדי רו"ח, או לידים למכון קוסמטיקה- כל אלו מחייבים קביעת פגישה במשרד העסק. פגישה כזו מעלה את אחוזי סגירת העסקה דרמטית.

אז מה הבעיה? שבעלי עסקים אלו אינם יודעים איך לבצע באופן אפקטיבי ומקצועי את השיחות היוצאות ללידים אלו של לקוחות פוטנציאליים, לשם תיאום פגישות עבודה עמם. התוצאה: בזבוז תקציב ענק של פרסום, ללא תוצאות אפקטיביות של פגישות עבודה אפקטיביות, כאלו המובילות לסגירת עסקאות באופן רציף.

הסיבה המרכזית לכך היא שעבודת הטלמיטינג לתיאום פגישות בשיחות יוצאות "קרות" הינה עבודה מקצועית ודורשת שימוש בידע, כלים ובעקרונות מקצועיים שיש מצד אחד לדעת אותם, ומהצד השני יש צורך ליישם ולתרגל אותם, על-מנת להגיע לתוצאות חיוביות.

הבעיה מתחילה מכתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות שמחייבת להיות מקצועית ומדויקת, כולל חלק של "התגברות על התנגדויות" ומענה להן. היא ממשיכה בחוסר מקצועיות בפניות עצמן, בתיעוד ובפולואו אפ לשיחות, ובשיפור ומיטוב התהליך להשגת אחוזי הצלחה גבוהים.

הפתרון: שירות כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני בעסקיכם

עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום ניהול הטלמיטינג, אנו מציעים שירות מעשי, ביצועי וממוקד של כתיבת תסריט שיחה לתיאום פגישות ומשוב למוקד טלפוני שלכם בעסקכם.

שירות זה יקנה לכם את הכלים לביצוע עצמי יעיל ומתמשך של שיחות טלמיטינג יוצאות ללקוחות פוטנציאליים, לשם קביעת פגישות עסקיות איתם, כחלק מתהליך מימוש העסקאות שלכם.

התהליך שלנו קצר ויעיל. כבר תוך כשבוע תוכלו למקסם את הלידים שלכם ל"מעגל סגירת עסקה" יעיל שעובד עבורכם.

אז מה כולל השירות שלנו?

  • אפיון העסק הספציפי שלכם - מיהם קהל\י המטרה, מהו הבידול שלכם ומהן מטרות הטלמיטינג או הטלמרקטינג בשיחות היוצאות שלכם
  • הכנת תסריט שיחה לתיאום פגישות מדויק ומושלם- המחדד את המסרים הספציפיים שלכם, כולל בניית "תסריט" לטיפול בהתנגדויות\התלבטויות לקוחות ומענה להם
  • הדרכה ומתן כל העקרונות והכללים לביצוע טלמיטינג מוצלח על-ידכם
  • תרגול On Line "בזמן אמת" של שיחות טלמיטינג יוצאות על-ידכם במשרדכם, וקבלת משוב מיידי לשיפורן

אז אם אתם זקוקים לתסריט שיחה לתיאום פגישות, לתסריט שיחה למוקד טלפוני, תסריט שיחה טלמרקטינג, אופטימיזציה למוקד מכירות טלפוני, תסריט שיחה מכירות מושלם, או אפילו הקמת מוקד טלמרקטינג או הקמת מוקד טלמיטינג בעסק קטן או בינוני- פנו כעת אלינו ונשמח לשוחח!

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.