Vinaora Nivo Slider

"מחר אהיה פנוי יותר", "אני שונא לשווק את עצמי", "אין לי זמן לזה", -"חם מדי היום", אלו ועוד רבים אחרים, הינם הסיבות (התירוצים.) שבעלי עסקים בינוניים וקטנים משתמשים בהם כדי להימנע מהפעולה האקטיבית של איתור לקוחות אפשריים הרלוונטיים ומתאימים לעסק שלהם, ולתיאום פגישות העבודה עימם.

בעלי עסקים רבים מודעים לכך שלפעמים שיטות השיווק הרגילות אינן מספקות להגדלת הפעילות העסקית שלהם. ההסתמכות על שיטת השיווק "מפה לאוזן", על הפרסומים השונים, על אתר העסק, על הניוזלטרים ורשימות התפוצה- כל אלו לפעמים אינם יוצרים את רצף ההזדמנויות העסקיות המספק לעסק בחודש העבודה הנתון.

רבים היו רוצים לפעול באופן יזום ופעיל: לפנות ישירות ל"לקוחות האידיאליים" המדויקים של העסק וליצור עימם פגישות אישיות 1X1 שבה יוכלו לבצע את שיחות המכירה למוצרים או השירותים של העסק שלהם ולסגור עוד ועוד עסקאות בכל חודש.

לכל אותם בעלי עסקים בינוניים וקטנים הרוצים להשאיר בצד את הסיבות והתירוצים ורוצים לפעול למילוי היומן שלהם בפגישות רלוונטיות עם לקוחות אידיאליים לעסק שלהם, להלן 5 טיפים לאיך לבצע משימה זו:

טיפ 1 לתיאום פגישות

השקיעו זמן ומאמץ בהכנת הרשימות לפנייה. רשימה טובה ואיכותית של לקוחות אפשריים לפנייה (דאטה בייס) הינה אחד הגורמים הקריטיים להצלחת תיאום הפגישות עם לקוחות אפשריים לעסק. מקורות אפשריים לבניית רשימה איכותית כזו: חיפוש חופשי בגוגל, אינדקסים ופורטלים ברשת בתחום הרלוונטי, מאגרי מידע המרכזים את כלל העסקים בארץ, ירחונים ועלונים מקצועיים וכו. השקיעו עוד כמה דקות בכניסה לאתרי הלקוחות האפשריים, בדקו רלוונטיות, וטייבו כל העת את רשימותיכם.

טיפ 2 לתיאום פגישות

 פנו זמן מספק, "נדיב" וקבוע (חוזר) ביומן שלכם לביצוע תיאום הפגישות, כולל זמן קבוע להכנת "רשימות לפנייה".

טיפ 3 לתיאום פגישות

 צרו לעצמכם מרחב פיזי שקט ומתאים לביצוע הפניות הטלפוניות. שריינו לעצמכם מקום כזה שבו תוכלו בנוחות ליצור את שיחות תיאום הפגישות שלכם, במינימום הפרעות והסחות דעת. רמז: בית קפה הומה אינו המקום המתאים לכך, וגם לא המשרד הביתי אחר הצהריים שבו כבר המשפחה שוהה וענייני הבית עלולים להפריע לכם בביצוע המשימה.

טיפ 4 לתיאום פגישות

 הכינו מראש "תסריט שיחה" המתבסס על תועלות הלקוח, על מה חשוב ל ל ק ו ח (להבדיל ממה חשוב לכם!). על נושא "תסריט השיחה" ניתן להרחיב רבות, ועל כך במאמר נפרד.

טיפ 5 לתיאום פגישות

 תעדו בקובץ אקסל מסודר, או בתוכנת CRM את אותם הפרטים הרלוונטיים להמשך ההתקשרות עם הלקוח האפשרי. תיתקלו ודאי במשפטים כמו: "ברגע זה איני יכול לדבר", שלח לי קודם חומר ואשקול...", "מוטי בחו"ל וחוזר ביום ראשון" וכיו"ב. חשוב מאד לתעד כל תשובה כזו, ובצעו Follow Up מדויק ובזמן מתאים לכל התקשרות.

הרבה הצלחה בתהליך- הלקוחות הבאים שלכם מחכים שתתקשרו אליהם! ואם אין לכם את "החוסן הנפשי" , האנרגיות "החיוביות", את הזמן או כל סיבה אחרת לבצע בעצמכם את תיאום הפגישות עם הלקוחות האפשריים עבור העסק שלכם- ישנן חברות מקצועיות לתיאום פגישות ע"י טלמיטינג שייעשו את העבודה כולה בשבילכם.

חושבים שתיאום פגישות- טלמיטינג יכול לסייע לכם להשיג לקוחות?

השאירו פרטים וקבלו את כל הפרטים על טלמיטינג לעסק שלכם

או התקשרו: 09-7401987  | 054-6811426

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.