Vinaora Nivo Slider

תיאום פגישות עסקיות ע"י בעלי עסקים או ע"י ועבור סוכני המכירות שלהם עם לקוחות אפשריים לחברה או העסק הנו אחד מכלי השיווק והמכירות המוכרים והחשובים שעומדים לרשות מנהלי חברות ועסקים.

שאיפת כל עסק הינה להגדיל את מספר ההזדמנויות העסקיות ברמה החודשית, וזאת על מנת שכל העת יהוו אלו את הבסיס ליצירת העסקאות והלקוחות העתידיים החדשים עבור העסק. קביעת פגישות ע"י ביצוע "שיחות קרות" עם לקוחות אפשריים לעסק (הן עצמאית ע"י העסק, או ע"י ביצוע באאוטסורסינג ע"י אחת מחברות הטלמיטינג המתמחות בכך) כאמור הינה דרך שמתאימה מאד לעסקים רבים, בתחומים שונים ומגוונים.

נשאלת השאלה: מדוע תיאום פגישות לעסק חשובה? מה יש בה בפגישה העסקית "פנים מול פנים" שאין בכל דרך התקשרות עסקית אחרת (כגון שיחת טלמרקטינג, משלוח מייל שיווקי, למשל)?

תיאום פגישות יוצר קשר אישי ואינטראקציה מהירה

דברים נפלאים מתרחשים בפגישת פנים מול פנים שנוצרה ע"י תיאום פגישה עסקית. רק בפגישה אישית ניתן ליצור מערכת יחסים ואינטראקציה מהירה וחיובית, וזה נכון בכלל בין אנשים בנסיבות חברתיות שונות ונכון בפרט בהתקשרות עסקית בפגישה עסקית.

אתם מכירים בוודאי את ההרגשה הטובה והנעימה והרצון להמשיך התקשרות עסקית עם בית עסק שנציג המכירה שלו קיבל את פניכם בחביבות, גילה מקצועיות וסבלנות רבה, וזאת לעומת בית עסק אחר שלמרות היותו מותג ידוע וחזק בשוק החלטתם שאינכם רוצים לרכוש ממנו ולהמשיך להיות באינטראקציה עם אותו בית עסק עקב שירות קלוקל שקיבלתם מאחד מנציגיו.

תיאום פגישות עסקיות הנו, לכן, מנוף ופלטפורמה חשובה וחזקה לחברות ולעסקים ליצירת עסקאות ויותר חשוב מכך: יצירת יחסים חיוביים ארוכי טווח עם לקוחות אפשריים.

תיאום פגישות ככלי לסגירת עסקאות ולהגדלת מכירות

אז נכון: בניית יחסים חיוביים עתידיים עם הלקוח האפשרי הנו יעד מרכזי וחשוב, אולם מעבר להשגת יעד זה, עסקים מטרתם הראשונית היא כמובן לעשות עסקים, ויעד זה דורש סגירת עסקאות מכירה עם לקוחות אפשריים, כמובן.

תיאום פגישות וביצוע בפועל של הפגישות העסקיות הנו מנוף חשוב במרבית תחומי העסקים ל"לחיצת היד" המעידה והמסמלת את סגירת העסקה בפועל- שאיפת כל חברה ועסק.

אמת, ישנם תחומים שבהם ניתן כיום להשיג את "לחיצת היד" וסגירת העסקה גם דרך אתרים מקוונים. לעומת זאת, ברוב התחומים העסקיים עדיין אין תחליף לפגישת "הפנים מול פנים". אנשים עדיין רוצים להתרשם ולראות עם מי הם עומדים להשקיע את כספם ומהי האמינות והמהימנות של נציג החברה שעמה הם עומדים (או לא עומדים) לבצע עסק, ולכן גם הם מוכנים להשקיע את הזמן והמאמץ בתיאום הפגישה העסקית עם אותו נציג חברה.

אין זה מוזר יהיה לציין, שגם לחברה או לעסק ישנה חשיבות גבוהה בתיאום הפגישה העסקית ובפגישה עם הלקוח, ממש מאותה סיבה של התרשמות מהלקוח העתידי מבחינת אמינותו ורצינותו, וכן מבחינת אופי ההתקשרות העתידי שיהיה (או שלא יהיה) עמו.

לסיכום: תיאום פגישות לעסקים הנו פלטפורמה שיווקית ומכירתית רבת ערך גם בימינו "הדיגיטליים". חברות רבות כיום וגם בעתיד ימשיכו לתאם פגישות עסקיות עם לקוחות אפשריים עבורן, אם עצמאית או אם ע"י חברות מקצועיות המתמחות בתיאום פגישות עסקיות עבורן.

 

חושבים שתיאום פגישות - טלמיטינג יכול לסייע לכם להשיג לקוחות חדשים ומכירות? 

לחצו כאן וקבלו את כל הפרטים על טלמיטינג לעסק שלכם

או התקשרו: 09-7401987  054-6811426 כעת!

 

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.