Vinaora Nivo Slider

כבעל חברת טלמיטינג וניסיון של 19 שנה בניהול מערכי טלמיטינג לעסקים, אני נתקל במספר שאלות החוזרות על עצמן ע"י בעלי העסקים המעוניינים לשכור שירות טלמיטינג במיקור חוץ לעסק שלהם. חשבתי ששיתוף מידע זה יסייע ללקוחות אפשריים.

שאלה: "... הרי העובדת שלכם שתעבוד עבורי היא לא מהנדסת מחשבים, אז איך היא תוכל לתת תשובות למנהלי מחשוב בחברות שאיתם היא תנהל את השיחות טלמיטינג?"

תשובה: "אתחיל בכך שלפני התחלת פעילות טלמיטינג עבור חברתך, אנו נפגשים יחד וממלאים "בריף התחלת עבודה" מסודר ומקיף, הכולל בין היתר גם סעיף "דגשים לשיחה" וכן סעיף "התנגדויות צפויות בשיחה-ומענה עליהן". בדרך זו תוכל לשתף אותנו כבר מראש על "נקודות" חשובות לשיחה, שלקוחות עשויים לשאול עליהן וכן התנגדויות שאתה משער (אם יש כאלו) שיועלו בשיחת המכירה. בנוסף, לפונקציה שעמה אנו מדברים ברור שהוא מדבר עם מישהי שתפקידה הוא יצירת פגישה, ומן הסתם אינה מנהלת או מהנדסת בחברה, וכך כמעט ו"אין מצב" שלקוח פוטנציאלי ישאל שאלות "עומק", כאלו שאשת הטלמיטינג לא תהיה לה תשובה עליהן."

שאלה: "האם הנציג או הנציגה שלך מזדהה בשם העסק שלי?"

תשובה: "כמובן! בדרך זו, אתה כמנכ"ל ובעלים של עסק קטן מועצם בכך, ש"מנהלת לקוחות" שלך פונה בשמך ו"עוקפת" את כל מכשול המזכירה" ומצליחה להגיע לפונקציות בחברות ובארגונים שאליהם אתה שואף להגיע. בנוסף, אנו גם שולחים חומר שיווקי ("פרופיל חברה" או "דף מוצר") בשם העסק שלך, עם חתימה דיגיטלית ולוגו של העסק שלך, כך שכלפי הלקוח הפוטנציאלי "התמונה מלאה" ושלמה מבחינה זו שהפנייה היא מהעסק שלכם."

שאלה: "האם אני צריך לספק לכם דאטה, או שאתם מאתרים דאטה של לקוחות אפשריים לטלמיטינג?"

תשובה: "לא רק שאנו מספקים דאטה איכותית ומפולחת בדיוק לפי הגדרותיך (תחום פעילות, מס' עובדים, אזורים בארץ, שמות מנהלים וכו.), אלא היא "שקופה" לך עוד לפני ביצוע שיחת הטלפון הראשונה של הנציג או הנציגה שתעבוד ישירות מולך. מעבר לכך, אתה גם תאשר את הדאטה לפני התחלת הפעילות, כך שלא יהיה מצב כלל, שניפנה לחברות או עסקים שלא רצית שנפנה אליהם. בדרך פעולה זו גם יש יתרון עצום מבחינתך, כיוון שהזמן של הנציג\ה לא יבוזבז על איתור רשימות לפנייה, והוא יהיה מוקדש מהרגע הראשון לשיחות הטלמיטינג.

שאלה: "אתם עושים גם זימון לכנסים ומענה טלפוני לשיחות נכנסות לעסקים?"

תשובה: "לא! אנו ממוקדים אך ורק בתחום הטלמיטינג למגזר העסקי, ב"פתיחת דלתות" לעסקים, באיתור לקוחות עסקיים עבורם ובביצוע שיחות טלמיטינג לקהל מדויק ומפולח. זו המומחיות שלנו והניסיון רב השנים, וזהו אחד הדברים המבדלים אותנו ממתחרים אחרים שלנו, שעושים "הכל", וכמובן כשעושים "הכל" אין מומחיות והתמקצעות בנושא מרכזי אחד המחייב מומחיות והתמקצעות, שהנו הגדלת ההזדמנויות העסקיות ע"י טלמיטינג.

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.