Vinaora Nivo Slider

כבעל חברת טלמיטינג ותיקה, אני נשאל פעמים רבות: "עם מי אתם עובדים בטלמיטינג?" האמת: תיאום פגישות – טלמיטינג מתאים לחברות ולעסקים רבים. במאמר זה אסקור "על קצה המזלג" כמה תחומים שבהם טלמיטינג אפקטיבי במיוחד ואמנה את הסיבות לכך. כמובן שטלמיטינג מתאים גם לתחומים רבים נוספים.

טלמיטינג לעסקים קטנים

ההיגיון אומר שטלמיטינג מתאים במיוחד לבעלי עסקים קטנים, אפילו לעסקים שמוגדרים- One men show וההיגיון לגמרי נכון במקרה זה. הסיבה: לבעלי עסקים קטנים אין את האפשרויות שקיימות לעסקים גדולים, שלהם יש את כח האדם המתאים, המשרדים המסודרים וכו. לעיתים גם עסקים גדולים נעזרים בטלמיטינג כתגבור המערך שלהם, או במקרים בהם אין להם "מוקד" לתיאום פגישות בתוך החברה, אולם זה "היוצא מהכלל".

יתרון נוסף של טלמיטינג לעסקים קטנים הנו בכך שגם עסק קטן ואף זעיר "מוצג" וממותג גבוה כאשר נציג או נציגת טלמיטינג פונה בשמו ועבורו לאותם "הפונקציות" שהוא רוצה להגיע אליהן בחברות ובעסקים השונים. הפנייה המקצועית והנעימה עבורו ע"י "מנהל קשרי לקוחות" העובד עבורו מעצימה אותו וממתגת אותו הרבה יותר גבוה מאשר הוא צריך לבצע בעצמו את הטלמיטינג לתיאום הפגישות העסקיות שלו.

טלמיטינג לסוכני מכירות

אחד הדברים המפליאים אותי כבעל חברת טלמיטינג כה הרבה שנים הינה חוסר המודעות של מנכ"לים ומנהלי שיווק ומכירות באפשרות להזניק דרמטית את מכירות חברתם ואת מספר הלקוחות העסקיים החדשים ע"י שימוש בחברת טלמיטינג מקצועית חיצונית, עבור "פתיחת דלתות" ותיאום פגישות עם לקוחות פוטנציאליים עבור צוות סוכני המכירות שלהם, או עבור מנהל המכירות עצמו (או גם וגם..).

כנראה שהסיבה לכך היא שהמנכ"לים או מנהלי השיווק והמכירות "סומכים" על צוות אנשי המכירות שייזום פגישות ע"י ביצוע "שיחות קרות" עם לקוחות עסקיים. מחקר שנערך השנה בארה"ב בקרב אנשי מכירות בתחומים שונים הראה שאיתור לקוחות עסקיים וביצוע עבודות "אדמיניסטרטיביות" הנו הדבר השנוא ביותר והמפריע ביותר לאנשי מכירות להצליח ומהווה את האתגר הגדול ביותר עבורם.

אם "נקרא לילד בשמו", אנשי מכירות "בגדול" אוהבים להגיע ללקוחות הקיימים שלהם, ובמרבית המקרים אינם אוהבים ואינם "יושבים על הטלפון" ליזום באופן מסודר ועקבי פגישות עם לקוחות עסקיים. פעולת טלמיטינג לסוכני מכירות מחייבת השקעת זמן רב, מחייבת סדר וארגון, זמינות בשעות שונות, ביצוע "פולואו אפ" קפדני, דיוור הלקוחות ב"חומר שיווקי" וכוד פעולות, שבדרך כלל אינן "אהודות" בלשון המעטה על אנשי מכירות שטח, ולכן בדרך כלל אינן מתבצעות.

כאן נכנסת לתמונה חברת טלמיטינג מקצועית שמתמחה בניהול יומנים ופגישות לסוכני מכירות. כבר בחודש הראשון מניסיוני, ניתן אפילו כבר מהחודש הראשון להכפיל את מס' הלקוחות הפוטנציאליים שסוכני המכירות יפקדו, מה שאומר: יותר סגירות והרבה יותר מכירות ולקוחות חדשים לעסק.

טלמיטינג ליצירת שת"פים עסקיים

שיווק זה "לצאת מהקופסה"! אחת הדרכים הטובות לקבל עבודה חדשה ולהגדיל המכירות בעסקים, הינה יצירת שיתופי פעולה מניבים. אתן דוגמאות "מהשטח" מקרה לקוחותיי: עורכת דין לענייני משפחה יכולה ליצור שיתוף פעולה פורה ולקבל "תיקים" מחוקרים פרטיים ומיועצים זוגיים. כמובן שניתן "להפוך המשוואה" וחוקרים פרטיים לשמל יכולים ליצור שת"פים פוריים עם עורכי דין לענייני משפחה.

דוגמא נוספת: בעל מוסך יכול "להתחבר" לשיתוף פעולה פורה עם סוכני ביטוח אלמנטריים, וכך הלאה דוגמאות רבות נוספות. חברת טלמיטינג איכותית יודעת ליצור את אותם שיתופי פעולה מניבים, באופן יומיומי ופעיל עבור עסקים מתחומים שונים.

טלמיטינג להשבת לקוחות עבר לעסקים

לעיתים לא צריך "להתרחק מהפנס" כדי לאתר לקוחות עסקיים חדשים. לעיתים הם נמצאים "מתחת לפנס". מה הכוונה? בעסקים רבים ישנה "רשימת לקוחות עבר" שכבר אינם פעילים. ע"י ביצוע טלמיטינג ע"י חברת טלמיטינג חיצונית ניתן להשיב בקלות יחסית לקוחות רבים לפעילות שוטפת.

אתן דוגמא ע"י לקוח: משתלת עצי הדר שהיו לה מאות רבות של לקוחות "עבר" שכבר אינם פעילים. ע"י טלמיטינג להשבת לקוחות עבר אלו הצלחנו להשיב עשרות לקוחות לפעילות עסקית מסודרת.

לסיכום: אלו רק כמה מהשימושים שניתן לעשות ע"י טלמיטינג. כמובן שצריך לבחור בחברת טלמיטינג מומלצת המתמחה בתחומים אלו, בעלת ניסיון רב בהם, ובעלת המלצות מתאימות. בהצלחה!

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.