Vinaora Nivo Slider

במה החברה שלכם עוסקת?

חברת שורו מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. החברה שלנו אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות ממפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה, שמירת אבטחת מידע ומקסום שווי שימוש.

מה היה הצורך שלכם ולשם מה פניתם לחברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"?

רצינו למנף את המכירות ובעיקר "להגיע" למקבלי החלטות בחברות בינוניות וגדולות ולתאם פגישות איכותיות איתם.

החלטנו אסטרטגית לגוון את אופן הפנייה שלנו ללקוחות פוטנציאליים. רצינו להגיע למסה של לקוחות עסקיים משמעותיים לנו, ולעשות את זה באופן מסודר, פעיל, מתמשך ויומיומי.

למה בעצם לא עשיתם את הטלמיטינג לתיאום הפגישות בעצמכם?

אני מאמין שבכל דבר צריך להיות מומחים. ניסינו בעבר לבצע בעצמנו הטלמיטינג אבל זה לא הוכיח עצמו, גם כי היינו עסוקים ולא פנויים "פיסית ורגשית" לעשות טלמיטינג באופן מסודר, וגם כי לטלמיטינג צריך יכולות ומקצועיות שכנראה לא לכל אחד יש... אני מאמין שכל אחד טוב במה שהוא מומחה בו, ולכן התחלתי לחפש חברת טלמיטינג מומלצת חיצונית שתעשה לי טלמיטינג באאוטסורסינג .

למה בחרת דווקא בחברת "מחוץ לקופסה" לבצע לך הטלמיטינג?

כשחיפשתי חברת טלמיטינג מומלצת דיברתי עם כמה חברות, אבל בסוף בחרתי בחברת מחוץ לקופסה בזכות זה שיאיר אבני הבעלים נשמע לי מאד מקצועי ואמין וישר, וגם כי העסק שלו מתמחה בטלמיטינג לעסקים שזה "בדיוק אנחנו".

איך תתאר את הקשר שלך עם עובדת הטלמיטינג?

האמת, ממש "התחברנו". הקשר שלנו איתה הוא כמעט יומיומי, היא מאד איכפתית, ומעבר לפגישות העסקיות הרבות שהיא יוצרת לנו וישירות ביומן העבודה שלנו- היא גם שולחת חומר שיווקי בשמנו ללקוחות עסקיים גדולים וחשובים, שאני רואה בזה שיווק לא פחות חשוב ו"פתיחת דלתות" לטווח זמן ארוך, כי יש לקוחות שבעקבות שיחת הטלמיטינג שלה רוצים לעבוד איתנו אבל מעוניינים להיפגש בהמשך וזאת כדי שהפגישה כבר תהיה מעשית כי אז יהיה להם חומר אלקטרוני למחזור, וזה קורה לא מעט.

מה ההתרשמות הכללית שלך מהעבודה עם חברת "מחוץ לקופסה"?

בתכלס: הם אחלה! מקצוענים בתחום שלהם. זה תחום לא קל הטלמיטינג ובטח שוחק, וזה שהם מצליחים להגיע לבעלי תפקידים בכירים בחברות לא קטנות ולקבוע פגישות סופר איכותיות איתם שמניבות ממש עבודה-אני חושב שמגיע להם "כל הכבוד".

האם תמליץ לחברות אחרות לעבוד עם "מחוץ לקופסה" לתיאום פגישות טלמיטינג?

מה נראה לך? (מחייך..). אתה יכול כבר להבין לבד לאור מה ששאלת, שאני ממליץ עליהם בחום רב! האמת שכבר הפניתי אליהם לקוחות, ואשמח גם להמליץ למי שאולי מתלבט ולמי שמחפש ברצינות חברת טלמיטינג מומלצת.

(הראיון נערך עם רנה, מ. מכירות חברת "שורו", בנובמבר 2017)

לחצו כאן כעת לקבלת הצעת מחיר לתיאום פגישות לעסקים - טלמיטינג, או התקשרו 09-7401987, 054-6811426

 

חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.