שירות טלמיטינג לעסקים - תיאום פגישות עם לקוחות אפשריים

yair video tips3

אין לכם זמן או כ"א לעשות תיאום פגישות עסקיות ?

צריכים טלמיטינג לקביעת פגישות עם לקוחות פוטנציאליים ?

הפתרון: טלמיטינג -"פתיחת דלתות" לעסקים קטנים ובינוניים ויצירת הזדמנויות מכירה חדשות, ע"י תיאום פגישות עסקיות עם לקוחות אפשריים ושיווק טלפוני מקצועי של העסק שלכם באופן יומיומי.


מה מאפשרת לכם חברת הטלמיטינג שלנו ?

 • איתור לקוחות עתידיים וקביעת פגישות עבודה איכותיות עמם
 • השגת לידים מפולחים (דאטה בייסיים) לפי פלחי השוק הרלוונטיים ופרופיל הלקוח האידיאלי עבורכם 
 • העצמת העסק שלכם ומיתוגו גבוה - ע"י מנהל\ת לקוחות אישי\ת העובד\ת עבורכם ובשימכם
 • יותר לקוחות חדשים ויותר מכירות ע"י פגישה עם מקבלי ההחלטות עצמם בחברות וארגונים
 • שליחת חומר שיווקי עבורכם ובשמכם ושיווק העסק שלכם במיקור חוץ
 • אופציה: שירות Follow Up להצעות מחיר של עסקכם\תיאום פגישות המשך ללקוח\וידוא פגישות

telemeeting

איך נעבוד יחד?

אנו נלמד את יתרונות העסק שלכם, נכין לכם חומר שיווקי מתאים, נאתר מאגרי מידע מתאימים לפי פרופיל הלקוחות האידיאליים שלכם, נבצע בשמכם שיווק טלפוני יומיומי לעסק שלכם, מלווה בפנייה במייל ושליחת חומר שיווקי מטעמכם, וכן נבצע "מעקב המשכי" צמוד והדוק. בנוסף, נשלח לכם דיווחים יומיים ושבועיים מלאים ומפורטים של הפעילות ונעביר לכם דאטה מסודרת בשקיפות מלאה.

ייחודינו:

 • ליווי עסקי מקצועי צמוד וייעוץ שיווקי ממומחה לטלמיטינג ולשיווק, MBA
 • לנו יש מנהלי תיקים מקצועיים ובעלי ניסיון רב שנים בטלמיטינג
 • אצלנו מושם דגש על איכות הפגישות ולא רק על כמותן- חוסך לכם זמן וכסף!
 • לנו ניסיון של 19 שנה בניהול טלמיטינג לעסקים תוך התמקדות בתחום העסקי (B2B)
 • הספקת רשימות איכותיות ("דאטה בייסים") מקיפות ומפולחות לפי דרישתכם

לחצו כאן עכשיו- וקבלו פרטים נוספים או התקשרו: >>> 054-6811426 09-7401987 


עדויות והמלצות על שירות הטלמיטינג לעסקים קטנים ובינוניים שלנו:

"המלצה על חברת טלמיטינג: שכרתי את שירותי הטלמיטינג של "מחוץ לקופסה" לתחום של השגת לקוחות חדשים עבור חברתי ותיאום פגישות עבודה עמם. תוך מספר ימים כבר חשתי בהבדל גדול בשיווק העסק שלי ובתפעולו. איש הטלמיטינג שעבד ישירות מולי יצר לי פגישות עבודה אפקטיביות רבות, באחוזי "סגירה" הרבה יותר גבוהים מאשר צפיתי בתחילת התהליך "

עדי פרלמן, מנכ"ל חב' אפגרייד   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

"ברצוני להודות, לשבח ולהמליץ על יאיר אבני וצוות "מחוץ לקופסה" על שירות מדהים, מקצועי ויעיל. הצוות שקד על טלמיטינג עבורי והשיג תוצאות נאות במיוחד, וכן הצליח להגיע לערוצי שיווק חדשים שהיו סגורים בפני עד עתה. בנוסף לשירות הטלמיטינג ערך הצוות גם את כל עבודת התכתובת והסגירה מול לקוחות פוטנציאליים. המון תודה וברכה!"

מירי עוז רווה, מדריכת יוגה בכירה ומחברת ספרי יוגה לתינוקות This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

 "המלצה על חברת טלמיטינג : העבודה עם "מחוץ לקופסה" בתחום שירות הטלמיטינג ותיאום פגישות עסקיות החזירה לעסק שלי עשרות לקוחות "רדומים", בזכותה פניתי לפלחי שוק נוספים שתמיד רציתי לפנות אליהם, אך לא היה לי את הזמן, את כח האדם ואת הידע כיצד לפנות אליהם. כתוצאה מפעילות "מחוץ לקופסה" סדר היום שלי רגוע יותר, כי יש מי שדואג לי לשיווק ולמכירות העסק. מכירותיי והכנסותיי כמובן גדלו דרמטית כתוצאה מפעילות זו"

יאיר ליאור, מנכ"ל חברה בתחום ציוד חקלאי   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.       

"לכל מי שרוצה לקוחות חדשים ואיכותיים לעסק אני ממליץ בחום על יאיר אבני מחברת מחוץ לקופסה. מאז שהתחלנו לעבוד יחד כמות הלקוחות בעסק שלי גדלה, והפגישות הממוקדות שהם מתאמים לי עם לקוחות פוטנציאליים אכן מניבות עסקים חדשים"

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   אמיר שני, מנכ"ל אמירוס שיווק ביגוד עבודה

להמלצות נוספות, לחצו כאן או: כאן

  

לחצו כאן עכשיו - או התקשרו >>> 054-6811426 , 09-7401987 וקבלו פרטים נוספים על שירות הטלמיטינג לעסקים שלנו!

 


חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.